Повідочниця GC G.Carp Rig Box Medium

- Немає в наявності
- Код: 1365000
720 ₴
+380 (67) 767-42-14
- +380 (99) 175-16-66
- +380 (63) 954-35-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GC G.Carp Rig Box Medium — жорстка повідочниця, яка вміщує до 60 попередньо зв'язаних повідців довжиною до 20 см.
Магнітна система замку надійно закриває повідочницю. У районі ребристої поперечки коробка має поглиблення, яке спрощує доступ до оснасток, а також дозволяє встановлювати гачки жалом догори для зручнішого огляду.
Повідочниця G.Carp Rig Box Medium поставляється з 30 одинарними шпильками та 15 подвійними. Подвійні шпильки необхідні для повідців довжина яких не зафіксована петлею заздалегідь і може коригуватися безпосередньо в процесі риболовлі.
Коробка виготовлена із протиударного пластику. На кришці нанесена лінійка з дюймовою та сантиметровою шкалою, що дозволить відміряти довжину повідця без будь-яких додаткових інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23.5 см |
| Висота | 3.5 см |
| Ширина | 10.2 см |
- Ціна: 720 ₴


