Тубус для вудлищ двосекційний 150см

-7%
- В наявності
- Код: PX-050-150
2 016 ₴
1 875 ₴
+380 (67) 767-42-14
- +380 (99) 175-16-66
- +380 (63) 954-35-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний чохол з двома відділеннями для вудлищ та зручним плечовим ременем. Чохол підходить для транспортування чотирьох вудлищ. Завдяки надміцному матеріалу ви зовсім не турбуєтеся про ваші улюблені вудилища при перевезенні або перенесенні.
Характеристики
Виробник Kaida
Довжина 135см та 150см.
Ширина 18 см
Вага 1,7 кг.
Тип Жорсткий
Надається у двох розмірах 135 см та 150 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кофр |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Кількість відділень | 2 |
| Внутрішній діаметр | 9 см |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 1 875 ₴




